Ettevõtja ei pea teadma, mis on laenutoote nimi. Tal on raha vaja!

Faktooring. Liising. Garantii. Hüpoteeklaen. Loomelaen. Mikrolaen.

Mis asjad need on? Mille poolest need üksteisest erinevad? Milline mulle kõige paremini sobib? Millisele ma üleüldse kvalifitseerun?

Hunnik küsimusi, millele sina ei peagi kohe vastata oskama. Sest meie oskame.

Finora pakub SMEdele ehk väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele laiemat toodete valikut kui nii mõnigi pank. Siin need on, kõik sinu teenistuses ja valmis sulle mis tahes hetkel toeks olema:

Faktooring on mõeldud ettevõtte kiire rahavoo ning parema likviidsuse tagamiseks. Faktooringu kasutamine võimaldab väikese või keskmise suurusega ettevõttel hoida käibevahendid ringluses.

Kliki siia ja loe lisaks! 

Garantii eesmärk on pakkuda garantii saajale kindlustunnet ja kiiret rahalist hüvitist juhuks, kui lepingupartner jätab oma kohustuse täitmata. 
Kliki siia ja loe lisaks! 
Hüpoteeklaen on hea lahendus juhul, kui otsid võimalust olemasolevate laenude refinantseerimiseks, ootad head võimalust korteri või maja remondiks või unistad suvila ostust. 
Kliki siia ja loe lisaks! 
Liising on mugavaim viis äritegemiseks vajalike seadmete soetamiseks. Nii jääb sinu ettevõttele rõõm seadmete kasutamisest, ent omamisega seotud kohustused jäävad kellegi teise ehk meie kanda. 
Kliki siia ja loe lisaks! 
Loomelaen on suunatud väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, mis tegutsevad kultuuri- ja loomesektoris. Loomelaen aitab projekti ellu viia ka siis, kui riiklikel otsustajatel ja fännidel raha otsa saab.
Kliki siia ja loe lisaks! 
Mikrolaen on paindlik ning mõistlik lahendus kasvavale ettevõttele tegevuse laiendamiseks või ootamatute kulude katmiseks.
Kliki siia ja loe lisaks! 
Millised iganes su rahalised vajadused on, me leiame neile koos lahenduse, kasvõi erinevaid laenutooteid kombineerides. Võta meiega julgesti ühendust ning vaatame su olukorrale ühiselt otsa!

Finora