Ettevõtted saavad päris oma panga

Finoral on suurepärane uudis – me saime novembri lõpus finantsjärelevalvelt loa piiriüleselt tegutseda ning muutume seeläbi ka Eestis pangaks. Meie klientide jaoks tähendab see veelgi suuremat mugavust ja kindlust, sest pangana suudame pakkuda oluliselt tõhusamat teenust.

Mis muutub?

Lõpuks ometi saavad Eesti ettevõtted päris oma panga – sõbraliku, paindliku ja mõistva. Erinevalt suurpankadest näeb Finora iga laenutaotleja taga inimest. Meie jaoks oled sa võrdne partner, mitte tüütu kohustus laenuhalduri kalendris.

Finora hakkab nii vanadele kui ka uutele klientidele hoiuseid avama. Loomulikult püüame sulle võimalikult häid tingimusi pakkuda.

2023. aasta esimeses pooles avame Finora filiaali. Nii saame sind veelgi mugavamates tingimustes vastu võtta. Ikka selleks, et sinu ärist rääkida, su vajadustele otsa vaadata ning ühiselt parima võimaliku lahenduseni jõuda.

Oleme avanud täiesti uue veebikeskkonna aadressil www.finorabank.eu. Lihtne kasutajaliides ja sõbralik disain aitavad sul igapäevaste rahaasjadega muretult ja efektiivselt tegeleda.

Me suuname järk-järgult olemasolevad Finora kliendid panga alla – nii ei pea sa muretsema, kas parimad pakkumised ja teenused sinuni jõuavad. Kõik uued lepingud sõlmime edaspidi pangana.

Mis ei muutu?

Meie töötajad ja klientide kontaktisikud jäävad samaks. Meie jaoks on pangaks muutumine suur ja töömahukas protsess, ent sina ei pea sellepärast ebamugavusi taluma. Helista või kirjuta julgelt oma senisele haldurile ning võid kindel olla, et kuuled temast esimesel võimalusel.

Finora on pikki aastaid paljude teenuste kaudu Eesti ettevõtlust toetanud. Me ei mõtle väikestest ja keskmise suurusega ettevõtetest kui klientidest, vaid suhtume sinusse kui võrdväärsesse partnerisse ja sõpra. Sa ei pea olema suur, et olla suurepärane. Pangana jätkame oma missiooni elluviimist ja meil on hea meel, et saame nüüd veelgi rohkem sinu edusse investeerida.

Palju õnne ja katkematut töötahet meile kõigile!

Finora