Kõige kiivamalt hoitud saladus

Eesti ettevõtted kasutavad ajutiste rahaprobleemide lahendamiseks erinevaid nippe. Kes laseb töötajaid lahti, kes võtab üüratu intressiga laenu, kes paneb firma üldse kinni. Kaasaegne finantsteenuste turg pakub aga teisigi võimalusi ning üks tõhusamaid on faktooring.

Paljud ettevõtted kasutavad faktooringut oma finantside paremaks korraldamiseks, veel rohkemad aga mitte, justkui oleks faktooring saladus, mida teavad vaid kõige nutikamad firmajuhid.

Võib-olla ongi.

Sellisel juhul ütleme sulle: „Tere tulemast eksklusiivsesse tarkade ettevõtjate klubisse!”

Mis imerohi see faktooring siis on?

Faktooring on tehing, mille käigus antakse su tasumata müügiarved edasi finantsettevõttele. Too maksab sulle raha kohe välja ja „ootab” sinu eest laekumata arvete tähtaega. Pole mõtet oma maksedistsipliini ära rikkuda vaid seetõttu, et suur makse, mis „kohe-kohe” laekub, tegelikult kuidagi laekuda ei taha.

Faktooringupakkujaid on Eestis üha rohkem ning tingimusedki väga erinevad. Ettevõtjal on võimalik valida, kas „müüa ära” kõik ühe ostja arved või ainult üksikud.

Loomulikult võtavad finantsasutused faktooringu eest erinevaid tasusid. Kes kasseerib sisse lepingutasu, kes limiiditasu, kes võtab eraldi tasu arve töötlemise eest.

Finora Capital on teinud kõik väga lihtsaks: meie faktooringul puuduvad peidetud kulud ja küllap seetõttu ongi mitmed nimekad Eesti suurettevõtted just meid oma faktooringupartneriks valinud. Finoras tuleb maksta vaid intressi konkreetse arve eest saadud avansisummalt ning tasu arvestatakse maha arve summast, kui ostja arve tasub.

Meie tingimused on järgmised:

– Lepingu sõlmimise tasu: 0 €
– Faktooringu limiidi kehtestamise tasu: 0 €
– Igakuine teenustasu: 0 €
– Avansimäär: üldjuhul 85%
– Maksetähtaeg: kuni 90 päeva
– Puuduvad pikaajalised siduvad lepingud
– Teeme ülekanded kiiresti
– Puuduvad tegevusvaldkonna eelistused
– Anname kiired vastused
– Pakume parimat klienditeenindust
– Finora on üks vähestest faktooringupakkujatest, kes ei nõua täna käendust

Kõlab nagu plaan? Muidugi!

Kliki siia, loe teiste kogemustest ja võta meiega ühendust!

Finora