Et suvepuhkus oleks tegus!

Meie, Põhjamaa inimesed, vajame valgust ja päikest. Vajame ruumi ja vabadust, et olla ise ja lasta ka teistel eksisteerida. Vajame puhtust ja looduslähedust, et tunda end hästi ja koduselt. Samas vajame ka head sõna ja toetust oma unistuste ellu viimiseks. Parim lahendus on üks korralik suvepuhkus. 

Suvepuhkus hakkab alles paljudel hoogu sisse saama. Sellest annab märku nii ametlik suve algus kui ka lähenev jaanipäev. Mõtted ei ole enam nii argised ning soov saada  linnast eemale maale, mere äärde või puhkusele  vallutab meid üha enam. Samas võib aga kauaoodatud suvepuhkus vägagi tegusaks osutuda, sest avastada on palju  uusi  paiku, kõpitsemist vajab maakodu või plaanis on lõpuni viia juba ammu alustatud koduremont.  Kui säästetud rahast jääb puudu või kujunevad väljaminekud suuremaks, siis just väikelaen võib olla see, mis osutub vajalikuks . Oluline on see, et laenu võtmise vajadus oleks läbi mõeldud ja sissetulek igakuiseks lisakuluks piisav. Täida taotlus meie kodulehel või Facebookis.

Samas jätkub aga vilgas tegevus igas ärivaldkonnas vaatamata sellele, kas paistab päike või sajab vihma. Nüüd, suve algul, oleme välja töötanud uue toote, Mikrolaenu, meie äriklientidele. Nagu ka toote tutvustus ütleb: arukas laen arukale ettevõtjale. Ootame oma klientide sekka aktiivseid ja tegusaid firmasid. Omalt poolt pakume aga lühiajalist ja soodsa intressiga mikrolaenu, mis oma olemuselt võib  abiks olla  nii põhivara soetamisel, äritegevuse laiendamisel kui ka ettevõttesse investeerimisel. Suvepuhkus on tore aeg ning sellest tuleks alati viimast võtta!

Tegusat ja toredat suve!

 

Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga!

Finora Capital