Finantseerimisvõimaluste tutvustused üle Eesti

Märtsi lõpus korraldasime koos Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga Tartus ja Viljandis seminarid „Paindlikud finantseerimisvõimalused ettevõtte kasvu rahastamiseks“. Seminaride eesmärk oli tutvustada väikeettevõtetele finantseerimisvõimalusi väljaspool pangandussektorit. Teemade valik oli mitmekülgne, alates lühiajalisest käibekapitali finantseerimisest kuni kapitaliturgudelt kapitali kaasamiseni.

Väga meeldivaks ja kasulikuks kujunes seminaripäev kevadises Viljandis. Päeva alustas Maaelu Edendamise Sihtasutuse juht Raul Rosenberg, kes korraldas osalejatele sihtasutuse ajaloolises majas huvitava ringkäigu.

Seejärel tutvustas Finora Capitali äriklientide müügijuht A.Gilden meie poolt pakutavaid finantseerimisvõimalusi. Rääkisime faktooringust ja sellega kaasnevatest hüvedest ning tutvustasime mikrolaenu paindlikke võimalusi ettevõtte käibevahendite finantseerimiseks.

Lisaks Finorale tutvustasid finantseerimisvõimalusi ka Redgate Capital, Coop Pank ja MES. Plaanime sügisel sarnaste teabepäevadega jätkata.

Jälgige meid Facebookis ja uudiskirja vahendusel.

Finora Capital