Täiendatud! Jätkame meeldiva koostööga!

Reedel, 25. mail, jõustusid kogu Euroopa Liidus uued andmekaitse eeskirjad — isikuandmete kaitse üldmäärus*(GDPR). Need normid annavad tarbijatele senisest suurema võimu oma isikuandmete kasutamise üle.

Finora Capital AS-is  oleme end täielikult GDPR-iga kooskõlla viinud ja väärtustame oma kliente ning nende õiguseid. Seetõttu  palume Teil tutvuda uuendatud veebilehe privaatsuspoliitika (link) ja andmetöötlemise põhimõtetega (link). Oleme kõikidele oma klientidele välja saatnud vastavasisulise teavituse, kus palume oma andmeid uuendada ja sellekohane nõusolek saata.

Kõikide klientide vahel, kes enne 11. juunit oma andmeid uuendavad, loosime välja 2 Reval Café 25 EUR kinkekaarti.

Kui Te tulevikus ei soovi enam saada Finora Capitalilt e-posti teel saadetavat infot, siis võite ükskõik millal tühistada oma nõusoleku, teatades sellest meile e-posti aadressil info@finoracapital.eu

 

*25.05.2018 jõustub Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrus nr 2016/679.

Meil on hea meel, et olete meiega ja soovite jätkuvalt meie pakkumisi saada ning krediiditeenuseid kasutada. Aitäh! Klientide vahel, kes uuendasid oma andmeid, loositi välja Reval Cafe kinkekaardid. Seekordseteks võitjateks osutusid Undo K. ja Sirli L.

Palju õnne! Võitjatega võtame ühendust.

Finora Capital