Kiired asjad veel kiiremini!

Meil on üks superhea ja üks ülihea uudis. Alustame viimasest.

Kas sa suudad ette kujutada, et mõnikord teeb kõige kiirem olemine su… natuke aeglasemaks? Kõlab ju absurdselt? Keegi ei kujuta ette sprinterit, kes sellepärast sekundikese kehvema tulemuse teeb, et ta nii neetult kiire on. Panganduses võib aga just see juhtuda!

Finora on tuntud kui ilmselt kõige väledama klienditeenindusega finantsettevõte Eestis. Meie töötajad on nobedad, paindlikud ja – mis kõige olulisem! – sõbralikud. „Häda” on selles, et kärmete ja sõbralike inimestega tahavad kõik rääkida.

Aina suurem hulk Eesti väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid on valinud just meid oma partneriks. Seetõttu on meie reaktsioonikiirus natuke muutunud – kui varem suutsime su päringule superkiirelt vastata, siis nüüd vastame ülikiirelt.

Mõnikord pole aga ka ülikiire piisav. Seda enam, et keegi ei taha „pisikese asja” pärast oma kliendihaldurit tüüdata. Näiteks siis, kui

– vajad infot oma laenujäägi kohta
– soovid järgmise laenumakse suurust vaadata
– tahad ülevaadet tasutud ja tasumata maksete kohta (koos kuupäevadega) ning näha võlgnevusi ja ettemakseid
– soovid taotleda uut laenu, liisingut ja faktooringut
– tahad lepinguid allkirjastada vmt

Ja see toob meid superhea uudise juurde:

Klientide mugavamaks ja veel kiiremaks teenindamiseks on Finora avanud äriklientidele iseteeninduskeskkonna! Lihtsa ja arusaadava kasutajaliidesega keskkond annab vastused kõigile peamistele küsimustele, mis sul oma laenudega seoses tekkida võivad.

Lisaks laenujääkidele, laenumaksete suurusele ja muu olulise jälgimisele võimaldab Finora iseteeninduskeskkond sul vajadusel oma kontaktandmeid muuta või haldurile kirjutada. Samuti saad lisada kasutajaid ning muuta nende õigusi. Iseteenindusportaali sisenemiseks sobivad kõik populaarsed tuvastamismeetodid (Smart-ID, mobiil-ID, ID-kaart).

Et mugavat iseteeninduskeskkonda kasutama hakata, tuleb sul esmalt täita ja digiallkirjastada avaldus ning peale enda isiku tuvastamist saadki kasutajaõiguse. Et esimene tutvus iseteeninduskeskkonnaga veelgi mugavam oleks, võid julgelt helistada oma haldurile, kes sind vajadusel aitab.

Ja loomulikult ootame sinu tagasisidet! Meie iseteeninduskeskkond on nagu Tallinna linn – see ei saa kunagi valmis! Et sulle aina paremat teenust pakkuda, tahame aru saada, mida sa iseteeninduskeskkonnalt kõige rohkem ootad. Anna endast julgesti märku!

Niisiis – kiired vastused tulevad nüüd veel kiiremini. Võta meiega ühendust ning me loome sulle ligipääsu värskelt avatud Finora äriklientide iseteeninduskeskkonnale! Head kasutamist!

Finora