Kui raske on liisida rasketehnikat?

Tüüpiline vestlus liisinguettevõttes. Mõningaste liialdustega, aga üsna tõepärane:

„Sooviksin oma ettevõttele neli buldooserit liisida, kas saate aidata?” küsib ettevõtja.
„Buldooserit?” ajab haldur silmad suureks. „Mulle käivad kah Tallinna tänavaaugud närvidele, aga kas tööle sõitmiseks on ikka buldooserit vaja?”
„Ei-ei, meil on buldoosereid vaja ettevõtte tegevuseks,” selgitab ettevõtja. „Minu firma tegeleb teetöödega.”
„Hmm,” kisub halduri pilk kahtlustavaks. „Teetöödega? See on jube ebastabiilne äri. Mis see teie buldooser ka maksab?”
„150 000 eurot tükk.”
„Püha Jeesus! Selle eest saaks ju vähemalt viis Honda Civicut! Ja miks teil neid buldoosereid nii palju vaja läheb? Ühega ei saa kruusa kokku aetud või? Pealegi on teetööd täielik eelmise sajandi äri, kas te tarkvara arendamise peale ei ole mõelnud?”

Kellele meeldiks, kui tema äritegevust lõpmatuseni arvustatakse või selle mõttekuses kaheldakse? Eriti siis, kui on näha, et arvustaja sinu ärist lõpuni aru ei saa? Kas poleks tore, kui liisinguandja usuks ettevõtjasse ega otsiks põhjusi koostööst keeldumiseks?

Meil on sulle hea uudis: selline liisiguettevõte on täiesti olemas. Jah – see on Finora. Meie ei soovita sul oma ärimudelit muuta. Finora teeb seda, mida Finora oskab. Ja me usume, et sina teed omakorda seda, mida sina oskad. Näiteks teetöid või midagi muud, kus rasketehnikat vaja läheb.

Kui sul on vaja osta ekskavaatorit, buldooserit, laadurit, treilerit või muud rasketehnikat, tuleb Finora appi. Vahet pole, kas soovid liisida uut või kasutatud masinat. Vahet pole, kas oled mitme masina ja töötajaga ettevõte või „üks mees, üks masin“ tüüpi tegija.

Finora liisingulahendused sobivad hästi ka juhtudeks, kui sul on vaja vana masin uuema vastu vahetada – see käib koostöös müüjatega, kes võtavad kliendilt vana masina tagasi ja sellest saab sissemakse uuele masinale.

Enam pole sul vaja skeptiliste liisinguhaldurite peale aega raisata. Finora tunneb rasketehnika liisimist läbi ja lõhki ning meie käest sa asjatundmatuid kommentaare ei kuule. Võta meiega ühendust ja teeme plaani, mis aitavad sul rasketehnikavajaduse lahendada!

Finora