Meie uusaastalubadustest ei tagane!

Uusaastalubaduste andmine on tänamatu tegevus. Teaduslikud uuringud kinnitavad, et hiljemalt 12. jaanuaril lõpetab enamik inimesi oma „uue ja parema elu” ning naaseb vanade harjumuste juurde. Kes hakkab uuesti õgima, kes suitsetama, kes saab aru, et tal pole esperanto keele või klarnetimänguoskusega tegelikult midagi peale hakata.

Ometi annab enamik inimesi 31. detsembri õhtul mõne lubaduse: võtan kaalus alla, lõpetan tossamise, õpin ära uue keele või pillimängu. Finoras otsustasime uusaastalubaduste andmisega mõne päeva oodata ja teeme seda alles nüüd. Mis aga veelgi olulisem: meie lubadus kehtib ka peale 12. jaanuari.

Küünilisemad irvhambad teatasid eelmise aasta lõpus irooniliselt: „2020. aasta oli selline keskmine aasta – kõvasti halvem kui eelmine, aga kindlasti parem kui järgmine.” Nali on küll tabav, kuid kõik prognoosid, meie omad sealhulgas, lubavad lähitulevikku siiski optimistlikult vaadata.

Siin on meie uusaastalubadused:

– Ka sel aastal keskendume väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele ehk SMEdele
– Toome turule uusi laenutooteid
– Toetame loomelaenu abil Eesti kultuuri- ja loomemajanduse ettevõtteid
– Kasvatame liisinguportfelli mitme miljoni euroni, pakkudes lahendusi nii IT-taristu, rasketehnika kui muudes olulistes valdkondades
– Teeme kõik endast sõltuva, et väikeettevõtete laenuintressid Eestis alla läheksid. Vahetult enne jõule sõlmisime Leedus sealse Kredexi ehk Invegaga koostöölepingu, mis võimaldab meil Leedu ettevõtetele soodusintressiga laene ja liisinguid pakkuda. Oleme teinud sarnase ettepaneku ka Eesti Kredexile ning loodame, et lähiajal tekib meie turulegi sarnane võimalus.

Hea mees, kes lubabki? Finora puhul võid olla kindel, et suudame ka päriselt lubadusi ellu viia. Loodame, et teed oma suured asjad just meie abiga teoks. Võta ühendust ja vaatame Sinu äri vajadustele koos otsa!

Finora