Millal ette võtta kodu remont?

Taanduv talvepimedus ja pikenevad kevadpäevad soosivad kodu uuendamist ja värskendamist. See on õige aeg, millal ette võtta kodu remont. Kindlasti ka Sinul on juba tekkinud soov oma kodu või suvila renoveerida, uut terrassi, kuuri või grillinurka ehitada või hoopis leiad, et on aeg uue kodutehnika soetamiseks ning lausa sisustuse värskendamiseks?

Kodu remont ja sisustamine toovad endaga peaaegu alati kaasa ka suured väljaminekud. Plaane tehes või eelarvet koostades jõutakse varem või hiljem küsimuseni, millistest vahenditest koduga seotud muudatusi rahastada?

Kodu on võimalik lihtsalt ja soodsalt kevadeliselt kauniks muuta Finora hüpoteeklaenu ehk kinnisvara tagatisel laenu abil.

Laenu miinimumsumma on 2 000 eurot ning maksimaalne summa võib olla kuni 70% tagatise turuväärtusest. Suurpankade poolt pakutavad laenutooted on enamasti piiratud kas siis tingimuste osas või ei ole laenu kasutamise eesmärk vastavuses nende ootustega. Sellistes olukordades tulebki appi Finora hüpoteeklaen, mille tingimused on oluliselt paindlikumad. Kui eluasemelaenu puhul tuleb esitada täpne remonttööde eelarve, siis hüpoteeklaenu puhul seda ei nõuta.


Vaata lähemalt siit!

Finora Capital