TALVEPUHKUS ON JUBA PLANEERITUD?

Varsti jõuab kätte talveperiood ja populaarne suusapuhkuste aeg, kus paljud inimesed üle Euroopa külastavad populaarseid suusakuurorte. Milliseid ettevalmistusi teha, et talvepuhkus õnnestuks? Tuleb otsida paremaid pakkumisi ning mõelda reisi finantseerimise võimalustele.

Mõnikord tekivad soodsad pakkumised just siis, kui vaba raha selle jaoks võtta ei ole. Samas ei tahaks ka häid pakkumisi raisku lasta. Mida teha? Siinkohal ongi üheks ideaalseks lahenduseks järelmaksu teenuse kasutamine.

Reisi ette ostes saad kohe hakata just Sinu jaoks jõukohaste kuumaksetega reisi eest tasuma. Kui puhkus kätte jõuab, võid muretult reisile sõita, sest kogu reisi eest on juba makstud. Paljude inimeste jaoks tähendab talvepuhkus ennekõike ikka suusareisi.

Finora Capitali suurim partner-reisiagentuur on Reisiekspert.

Küsi nendelt julgelt reisipakkumist ja meilt järelmaksu!

  • Itaalia suusareisid otselendudega Tallinnast alates 20€ kuus

Akna taga laiuvad muinajutulised mäed, lummava loodusega ühtesulandunud vanaaegsetest majakestest õhkub rahu, suusarajad aga lausa kutsuvad suuski alla panema ja lumistel radadel hullama – Itaalia Alpid ootavad.

  • Austria suusareisid Tallinnast alates  20€ kuus

Austria Alpid – heatasemelised suusarajad, maalilised väikekülad ja elav ööelu.

  • Suusatajate paradiis Prantsusmaal alates 20€  kuus

Lai valik erineva pikkuse ja raskusega suusaradasid ning Alpide lummav ilu hämmastavad ka kõige valivamaid ja kogenumaid reisijaid.

Või hoopis talvepuhkus külmast Eestis soojale maale?

Puhkusel olles soovivad kõik puhata nii keha kui ka hingega, selleks on oluline koguda reisi jaoks rahatagavara – kuni 20% kogu eelarvest ootamatute kulude katteks. Rahavaru olemasolul saab südamerahuga reisida ning puhkuse ajal ei teki olukorda, kus peaks tundma end võimaluste puudumise tõttu piiratuna.

Kui kogu reisi eelarve on koos ja reisi kogumaksumusest on tekkinud terviklik ülevaade, siis Finora Capital pakub lahenduse Teie reisi finantseerimiseks:

  • Järelmaks alates 75 eurost;
  • Järelmaksu periood 4-48 kuud;
  • Fikseeritud intress kogu järelmaksu perioodiks alates 17% aastas;
  • Omafinantseering alates 0%;
  • Maksegraafik koostatakse iga kliendiga individuaalselt;
  • Järelmaksu saavad taotleda 18-65 aastased isikud (eeldusel, et kogu laen on tagasi makstud 65. eluaastaks).

Võtame näiteks, et ostad reisi hinnaga 1000 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 22,03% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 1000 €, sissemakse 0 €, lepinguperiood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 17,0% aastas arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 25€, igakuine osamakse 91,2 €. Krediidi kogukulu 1119,46 €.

Kui vajad suuremat summat, siis soovitame kaaluda kinnisvara tagatisega laenu. Taotlust saab täita SIIN.

Daryna Prudnikova