Väikelaen ettevõttele aitab kasvada!

Eesti majanduses on jätkuvalt head ajad ja laenuturul on toimumas põnevad arengud. Pangad vaatavad üle varasemaid ärimudeleid ning kredidiidiandjate arv aina kasvab.

2018 aasta lõpuks oli turul 51 krediidiandjat ning 8 krediidivahendajat, seega laenu- ja finantseerimistoodete pakkujaid on tänaseks turul piisavalt. Tänu digitaliseeritusele ja tehnoloogia arengule saavad firmad ja eraisikud väikelaene kiiremini ja mugavamalt kui varem.

Kuidas aga leida paljude pakkujate seast just see partner, keda usaldada ja kellega koos on hea edasi liikuda? Kas võtta ärilaen, hüpoteeklaen või kasutada hoopis faktooringut? Kas laenu saab ka ilma tagatiseta? Need ja veel paljud küsimused saavad vastused, kui pöördud meie laenuhaldurite poole.

Finora Capitali poolt pakutav väikelaen firmadele summas kuni 15 000 € on oma soodsate tingimuste poolest kättesaadav kõigile ettevõtetele, kel tegevusajalugu vähemalt 12 kuud. Väikelaenu tingimused on paindlikud ning hinnastamine ei ole oluliselt kallim pankade väikelaenudest.

Loe ettevõtte väikelaenu tingimuste kohta ja täida taotlus SIIN

Kasutades märksõna SUVI, on firmadele väikelaenu lepingu sõlmimise tasu juuli kuu lõpuni poole väiksem!

AS Finora Capital