Klient on…

Seda on sinuga sada korda juhtunud. Ja alati lähed sa selle peale närvi.

Peatud mõnes hotellis või vormistad e-poes uue tellimuse. Nagu neetult saabub paar päeva hiljem e-kiri, kus sinult „tagasisidet” palutakse. Kas jäite meiega rahule? Kas saite oma küsimustele vastused? Kas soovitaksite meid oma sõpradele?

Sa ei hakka ju sellise jamaga oma aega raiskama! Esiteks on automaatsed e-kirjad nii ebaisiklikud ja teiseks ei loe su vastuseid ju keegi. Milleks oma aega raisata!

Paljude ettevõtete tagasisideküsimustik on tõesti formaalsus, mida kusagilt Londoni või New Yorgi peakontorist nõutakse. Aga erandid kinnitavad reeglit ja meie ehk Finora võtame klientide tagasisidet väga tõsiselt.

Kirjutasime alles hiljuti, kuidas iga tark ettevõtja teab, et tema äri edu ei seisne uue ja maailma muutva idee väljamõtlemises, vaid olemasolevatele parema klienditeeninduse lisamises. Meie siin Finoras teeme just täpselt seda: sarnaseid tooteid ja teenuseid pakuvad paljud, meie pakume neid lihtsalt paremini. Või vähemasti püüame pakkuda. Ja ega see meil muud moodi õnnestu, kui klientide käest tagasisidet küsides.

Klientide soovid ei aita meil üksnes olemasolevaid asju paremini teha, vaid ka uusi välja mõelda. Ükski meie toode ega teenus ei ole välja mõeldud kabinetivaikuses. Vastupidi: oleme oma tegevusajaloos pidevalt klientide tagasisidet analüüsinud ja selle tulemusena igal aastal mõne uue toote või teenuse turule toonud, sest meie kliendid on seda soovinud. Seetõttu on ka sinu huvides, kui tagasisidet annad. Suures pangas lendab su kiri võib-olla tõesti prügikasti, meie tugevus aga selles seisnebki, et iga üksikut klienti ja tema soove tunneme.

Et seda kõike veelgi paremini teha, vajame sinu abi. Kui oled meiega laenu-, liisingu- või faktooringulepingu sõlminud ja oma vahendid kätte saanud, edastame sulle palve tagasisidet anda. Vastav e-kiri jõuab sinuni automaatselt ja kogu protsess võtab aega alla minuti. Lühike aeg sinu jaoks, meile aga erakordselt oluline info.

Ja kui sa pole meiega lepingut sõlminud, ent tahad sellest hoolimata ettepanekuid teha, oled alati oodatud meile kirjutama aadressil info@finoracapital.eu. Oleme selle eest tänulikud ning mõtleme su murede lahendamisele aktiivselt kaasa. Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted on Eesti majanduse süda ja Finora missioon on see senisest veelgi aktiivsemalt tuksuma panna. Anna endast igal juhul märku ja räägi meile, kuidas sind veelgi paremini aidata saame!

Finora